Unidos.News
f

БУКОВИНСЬКИЙ_СПРУТ_У_пошуках_правди

Без кейворда

Цей спрут грабував державу при старій владі, також це продовжує робити і при новій. Хто поставить цьому край. Паращук Володимир Анатолійович, начальник управління ВОХР ПАТ Укрзалізниця з 2016 року. До того часу він був, а також і являється в даний час засновником та власником приватної охоронної структури S.K.O.R.P (Скорп) яка 29.11.2016 році перереєстрована на підставну особу з близького кругу друзів.

З тих пір дана структура поширюється по всій Україні за державні кошти і податки народу, які успішно “пиляться” на Укрзалізниці через крадіжки та різні схеми. На дану тему вже є достатньо статей, щоб звернути увагу на кричущу проблему компетентних органів.

Даний вояка Паращук В. А. Виходець із сумнозвісного “Беркуту” Чернівецької обл. По не офіційним даним в Укрзалізницю Паращуку допоміг прилаштуватись буковинський відомий “дилер” Максим Юрійович Бурбак і зам міністра інфраструктури: Лавренюк Юрій Федорович, якого відправили у відставку в кінці жовтня, він працював з 2016р. Лавринюк також із силовиків Народного Фронту, його назвали зам-міністра по корупції. Він безпосередньо відповідав за безпеку перевезень. Особисто користується охороною Паращука для себе і своєї сім`ї через його компаньйона Боянжій Віталія (про нього нижче).

Бурбак, який в певний час перебував на посаді міністра інфраструктури і “побудував” маштабний злодійсько-корупційний “спрут” по вивозу Карпатського лісу через ту саму залізницю, контрабанду на Чернівецькій митниці з міліонним тіньовим оборотом та іншими не менш прибутковими схемами. Ці схеми працюють і на далі. А головне що їх потрібно комусь охороняти, тут і став у пригоді Паращук і його охоронна структура. Яка у 2016 займалась простим рейдерством та всім за що платять.

На даний час ця охоронна структура вже має декілька компаній які зареєстровані на друзів Паращука і функціонують в багатьох містах України. Використовуючи автотранспорт, екіпіровку, зброю, технічні засоби та ін. Державного Департаменту воєнізованої охорони Укрзалізниці, для реклами та заробляння коштів структури Паращука і Ко. Все робиться дуже просто, наприклад: нещодавно з’являється реклама на інтернет – ресурсах компанії “СКОРП” про надання послуг по виявленні скритого аудіо та відео стеження “жучків” хоча по законодавству цим можуть займатися спеціальні державні ліцензовані структури. Перевіривши номер вказаний на сайті і – (Женя Ситник Укрзалізниця) все просто! Все є у відкритому доступі і при бажанні компетентних органів які мали б цим займатися, розібратися дуже легко.

Ще один товариш, земляк і близький соратник по аферам: Боянжій Віталій Петрович, на прізвисько “Китаєць” фігурує як засновник або підписант де кількох ТОВ і одна із них “Чернівецька Обласна Федерація Охоронців” Являється звичайним аферистом і гопником з 90-х. До охорони має таке ж відношення як морська свинка до моря, але це не мішає йому разом з Паращуком пилити державні кошти і бути при справі.

Notas relacionadas

Для_кого_стрільбище_у_Чернівцях_

Unidos News

МІСЬКА_АСОЦІАЦІЯ_ІНВАЛІДІВ_АТО_Чернівці_контакти_телефони_директор_сайт_КВЕД_ЄДРПОУ_40437028

Unidos News

До_розстрілу_автомобіля_одного_з_керівників_Укрзалізниці_може_бути_причетний_головний_охоронець_комп

Unidos News
Cargando....

Este sitio web utiliza cookies para mejorar su experiencia. Suponemos que está de acuerdo con esto, pero puede excluirse si lo desea. Aceptar Leer más

Política de privacidad y cookies