Unidos.News
f

Для_кого_стрільбище_у_Чернівцях_

Без кейворда

Майже два роки поспіль у Чернівцях ведуться не лише перемовини, а відкриті суперечки між громадською організацією та владою міста за право володіння землею поблизу р. Прут. Вірніше, частину ділянки, що розташована за адресою Січових стрільців, (бувша Московської олімпіади), 49А.

Аби краще орієнтуватися, це місцина, що веде до КП «Калинівський ринок». До слова, відкладіть у пам’яті цей маршрут.

– Що це за громадська організація та
навіщо їй занедбана (на перший погляд) ділянка?

«Міська
асоціація інвалідів АТО»

В їхніх планах – проводити стрілецькі навчання і надавати бойову підготовку. Також вони пропонують створити пункт психологічної підтримки демобілізованим з АТО.

До слова, ГО заявила, що має на меті співпрацювати і зі школами для військових навчань 11-12 класів.

Директором громадської організації є Паращук Володимир Анатолійович,бувший АТОвець. За його словами, хлопцям немає, де вчитися боронити державний кордон і громадян України від ворогів. Кількість загиблих в АТО – яскравий тому приклад.

А ще пан Паращук є керівником ГО “ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ОХОРОНЦІВ” та, починаючи з 2016 року – очільник Головного управління воєнізованої охорони ПАТ «Укрзалізниця» (ВОХР).

На додачу, сконцентрував свій потенціал в охоронній агенції – ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ПІДРОЗДІЛ ОХОРОНИ “СКОРПІОН”( «S.C.O.R.P.»).

Паращук Володимир
Парадокс чистої води

Громадська організація турбується за те, щоби хлопці їхали в АТО підготовленими, керівник оббиває пороги міської ради, аби вирішити питання з ділянкою для полігону.

Зрозуміло та благородно.

Проте, є «але», і не одне.

– Хто такий пан Паращук та чим займається насправді?

Як відомо, з 2016 року Володимир Анатолійович є очільником Головного управління воєнізованої охорони ПАТ «Укрзалізниця» (ВОХР).

В ідеалі ВОХР створили, аби слідкувати за цілісністю товарів, що перевозять українською залізницею. Це в ідеалі. Але методика «закривати очі» досі працює.

Починаючи з 2016 року крадіжки вантажів почастішали, і неабияк, а втричі.
За цим прослідкували журналісти «Антикор».

У ході розслідування, виявилося, що прямому зростанню кількості крадіжок на залізниці передувала зміна керівництва. Тоді ж Володимир Паращук і отримав своє місце очільника «ВОХР».

З’являється нова-стара постать, а саме нардеп-регіонал Вілен Шатворян, який співпрацює з паном Паращуком.

Свого часу Вілен Григорович був частим гостем у сім’ї Януковича.

Вілен Шатворян (зліва)

«Вилен Шатворян – глава Союза армян, ближайший друг семьи Януковича, депутат от Партии регионов, голосовальщик за законы 16 января, смотрящий от семьи Януковича за Одесской областью, пытавшийся влезть на тендер по достройке «Охматдета».

Сергій Лещенко

Цікаво,чи не щемило АТОвця Володимира Анатолійовича Паращука десь зліва, коли співпрацював з регіоналом? Чи він просто невдало «закрив очі», як часто у них буває в «Укрзалізниці»?

До слова, у 2016 році ГО «Міська спілка інвалідів АТО» все ж отримала землю від Чернівецької міської ради. Вони навіть вклали кошти у виготовлення проектної документації. З 2017року їм присвоїли кадастровий номер, саме на цей ласий шматок, розміром у 3 гектари за адресою Січових стрільців (бувша Московської олімпіади), 49А, тому кінцеве право на користування ділянкою є лише у «Міської спілки інвалідів АТО» на чолі з Паращуком і всім «S.C.O.R.P.» разом узятих.

– Навіщо знадобилася саме ця земельна ділянка?

Невже у м. Чернівці та за його межами немає територій, які повноцінно могли бути пристосованими до стрільбового полігону?

Або річ зовсім не в стрільбищі.

За темою відведення ділянки під полігон слідкує і Василь Забродський (екс-директор телеканалу «ТВА», дітище якого свого часу взяли до своїх рук прибічники Максима Бурбака. Не дивно, що після цього став його ярим опонентом).
На своїй сторінці у Фейсбуці журналіст (він і депутат, і громадський діяч і АТОвець) зазначає:

«… Коли я дізнався, що серед активістів, виявляється є керівник охоронної фірми «S.C.O.R.P.”, тієї самої яка охороняє незаконне будівництво Бурбака на 28 червня, то для мене, все стало на свої місця.

І взагалі. Бридко і гидко. Від розуміння, що партійні боси грабують Україну на будівництві «СТІНИ», а менш грошовиті справи на місцях віддають на поталу своїм місцевим партійцям. І все це під прикриттям війни…».

Однією з пропозицій Забродського є ідея не «ховати», а запропонувати для стрільбища іншу, сусідню ділянку:

«… Вона на фотопанорамі 2. Тут навіть вкопуватись особливо не потрібно. От я стою на краю. Але чи візьмуть її для патріотичного виховання? Гравій тут вже вивезли. На «Добробут».

Notas relacionadas

МІСЬКА_АСОЦІАЦІЯ_ІНВАЛІДІВ_АТО_Чернівці_контакти_телефони_директор_сайт_КВЕД_ЄДРПОУ_40437028

Unidos News

БУКОВИНСЬКИЙ_СПРУТ_У_пошуках_правди

Unidos News

До_розстрілу_автомобіля_одного_з_керівників_Укрзалізниці_може_бути_причетний_головний_охоронець_комп

Unidos News
Cargando....

Este sitio web utiliza cookies para mejorar su experiencia. Suponemos que está de acuerdo con esto, pero puede excluirse si lo desea. Aceptar Leer más

Política de privacidad y cookies